Kabáty 

Máme pre Vás niečo originálne. Dámske kabáty na mieru, v ktorých budete ladiť so zvyškom rodiny. Stačí si len vybrať farbu a strih. Sme menšia firmou, ktorá sa zameriava na produkty pre celú rodinu. Nápad vznikol vtedy, keď všetci obdivovali Veroniku a jej dcéru v krásne zladenom oblečení. Veroniku napadlo, že by mohla šiť také dámske kabáty na mieru aj pre druhých.

Tieto produkty sa stretli s nečakaným úspechom a ohlasom. Naša ponuka sa postupne rozrastá. Dámske kabáty na mieru, môžu byť krásne zladené s kabátikmi a ďalším oblečením vašej dcérky, syna a samozrejme aj manžela. Skrátka, dajte celú rodinu do gala, všade sa hláste k svojej príbuznosti. K dámskym kabátom šijeme napr. aj sukne a ďalšie hodiace sa oblečenie.

 • Trojštvrťová dĺžka, s vysokým stojačikom, vrecká lištové, prehnutý strih,sedlo na zadnom diele, zapínanie na 5 gombíkov, podšitý
 • Dámsky luxusný kabátik s vyšším stojačikomAsymetrické zapínanie na 4 gombíky, vo členiacich švíkoch na prednom dielevšité ozdobné volániky + skryté vrecká vo šve.
 • Dámsky vlnený kabát s fazónkouVeľa vypasovaný obopínajúci siluetu - vytvarovaný, vrecká vo členiacich švíkoch,zapínanie na 3 gombíky, rukávy s imitujúci manžetou, na zadnom diele ozdobné pásové sedlo.
 • Dámsky dlhý vlnený kabátKabát z veľmi príjemnej vlny, áčkového strihu, listovej vrecká, väčšia fazónka,zapínanie na 3 gombíky, možnosť uviazať aj pásik.
 • Dámsky dlhý vlnený kabát s kapucňouVoľného strihu, s veľkými nakladanými vreckami, prestrihnutý v páse, dĺžka mierne pod kolená,zapínanie na 3 gombíky.
 • Dámsky vlnený kabát s dvojradovým zapínanímVrecká v členiacich švíkoch, napoleonský golier, dolné a predné kraja zdobené volánikom.
 • Dámsky vlnený kabát do pása.S veľmi výraznú nadčasovú fazónou, veľmi príjemný materiál, mäkučká vlna príjemná na nosenie,vrecká vo šve, zapínanie na 2 gombíky, na zadnom diele ozdobné sedlo
 • Dámsky romantický vlnený kabátPrestrihnutý v páse s ozdobnými pätkami, vrecká vo šve, uzavretý fazónkou,priliehavý - podčiarkuje siluetu, zapínanie na 5 gombíkov, podšitý
 • Dámsky predĺžený kabát z hrubej a teplé vlny.Rovného zdvihu, so sedlom na zadnom diele, veľké nadčasové nakladané vrecká, veľký golier a fazóna(s módnou veľkou fazónou i golierom), zapínanie na dva gombíky, podšitý.
 • Stylový dámský zimní kabát pro atypické postavy nebo nadměrné velikosti, XXL velikosti. Tyto kabáty šijeme pouze na míru. velké nadčasové klopy na rukávech, ramenou a v pase ozdobné prvky kapsy ve švu červená podšívka
 • Vlněný dámský členěný krátký kabát s dvouřadovým zapínáním, který vyniká díky vysokému obsahu vlny - 82% Velmi trendy look, ozdobné knoflíky - každý jiný. Široké klopy, kapsy ve švu, ozdobné sedlo na zadním díle. Dámský vlněný kabát je ve smaragdové barvě.
 • Dámský členěný krátký kabát s dvouřadovým zapínáním na knoflíky. Velmi trendy look, ozdobné knoflíky - každý jiný. Široké klopy, kapsy ve švu, ozdobné sedlo na zadním díle.

ZÁŘÍ 2020
Z důvodu rodičovské dovolené
otevíráme v září 2020
Děkujeme za pochopení